BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 6332034
nr 633 2034
Bordslampfot
metall/alabaster, kolonn, sent 1800-tal, höjd: 45
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 april 2010
kl 18:55:30
100 kr
300 kr